top of page

ביקשתי ממטופלים לכתוב לי על חוויותיהם מהטיפול. זה מה שהם מספרים...

למיכל,

תודה לך על טיפול מסור המשרה רוגע, שלווה ותחושה שהולכת איתי למשך היום ושאר השבוע. 

אני מודה לך על האוזן הקשבת, התמיכה הרגשית, ההכנסה לפרופורציות ברגעי משבר ותסכול ועל המסירות לאורך כל הדרך. את נותנת את כל כולך במפגשים ואני מרגישה לאחר כל טיפול תחושת הקלה,לא רק בגלל מגע הקסם שהתברכת בו, אלא גם בגלל האנרגיות החיוביות שמאפיינות אותך וכבר נותנות תחושה נעימה ונינוחה.

כשהתחלתי את הטיפולים הגעתי עם תחושות של סטרס, חרדה ומחשבות שליליות לגבי העתיד... את לימדת אותי להנות מההווה ולהתמקד בו, לא לנתח כל סימן גופני כמעיד על מחלה חשוכת מרפא ולהגמיש את מחשבותי המלחיצות.

בעזרת הטיפול, הרגש, שלעיתים קרובות נטה לצאת אצלי מפרופורציות, התמתן ולמעשה הרגשתי שאני מצליחה לקחת את הדברים בפרופורצייה הנכונה.. אני בהחלט יכולה לומר שהטיפולים עזרו  לי רגשית ופיזית...

את לא רק רפלקסולוגית ונטורופטית, אני רואה בך דמות לחיקוי ודוגמא לחיים בריאים ושלווים.

תודה מכל הלב,

לירון

מיכלי שלי,

ביקשת ממני לכתוב כמה מילים על התהליך שעברתי איתך, אבל איך אפשר לכתוב על הטיפולים בלי לכתוב עלייך.

הגעתי אליך אחרי כמה ניסיונות כושלים עם גניקולוגים שלא הבינו אותי וטיפלו בי במשחות וג'לים שאולי עזרו למה שקורה לי "שם למטה" אבל לא באמת טיפלו במי שאני. כבר בפגישה הראשונה איתך, החיוך, החום, הרגשתי שהגעתי למישהי שמבינה באמת מה אני עוברת כבר מעל שנה וחצי. הצעת לי להשתתף במחקר אבל אני רציתי הכל או כלום, אז שינית לי את מה שאני אוכלת ואת מתי שאני ישנה ונתת לי שמנים ומשחות וצמחים שהריחו זוועה... ונגעת בי בכל טיפול, ולא דמיינתי לעצמי אי פעם שדרך כפות רגליים אפשר לקבל חיבוק כזה. 

משבוע לשבוע נתת לי הנחיות איך להתנהל (כולל בעניינים של בינו לבינה...), מתי לקחת פסק זמן ומתי לנסות, לימדת אותי להקשיב לגוף שלי ולקבל את הכאב שלי בהבנה, לא להילחם בו. 

אחרי כמה חודשים איתך אני יכולה להגיד שהשינוי עצום, אני קמה אחרת בבוקר, האנרגיות שלי שורדות עד שעות מאוחרות, והכי חשוב- אני מסוגלת לקיים יחסים עם בן זוגי מבלי לסבול. 

אני זוכרת שבטיפול הראשון אמרת לי "זה לא חייב לכאוב". מודה שאז לא האמנתי לך, והיום אני מורידה בפניך את הכובע.  את כבר יודעת כמה שאני אוהבת אותך.

נשיקות, נועה

 

שמי ריקי, הגעתי אל מיכל כחצי שנה לפני תאריך חתונתי עם אטופיק דרמטיטיס ואורטיקריה חמורה המלווה אותי יום יום שמתבטאת בגרד קשה ותמידי.

מיכל הרגיעה אותי כבר בטיפול הראשון ועזרה בהפחתת הסטרס בעזרת טיפולים רפלקסולוגיים ובניית תפריט מאוזן אשר מותאם אישית לאורח החיים שלי.

הגעתי ליום חתונתי רגועה ושלווה ללא גרד בפעם הראשונה מזה חצי שנה וזאת בזכות התהליך שעברנו והטיפול מתנה שהעניקה לי מיכל ערב לפני, שהיה ממוקד להפחתת מתח והעצמת הכוחות הנפשיים שלי.

היום אני אישה חופשיה, ללא גרד, ובעלת כלים לאורח חיים בריא ומאוזן.

תודה לך מיכל!

למיכל היקרה,

כשנתקלתי במודעה שלך לגבי מחקר רפלקסולוגי לטיפול בוסטיבוליטיס הייתי סקפטית מאוד. עד ההיכרות איתך רפלקסולוגיה היתה בשבילי טיפול מפנק שעושים בספא, ולא חשבתי שיכול להיות לו אספקט רפואי. 

במפגש הראשון איתך הפגנת המון מקצועיות ושאלת אותי מליון שאלות שאפילו הגניקולוגית שלי לא שאלה. נתת לי טפסים למלא והבנתי שהגעתי למישהי שלוקחת את העבודה שלה מאוד ברצינות, ולמרות הסקפטיות, החלטתי להצטרף למחקר. 

שישה עשר מפגשים היו לנו יחד, שש עשרה שעות שבהן הדבר הכי נוראי בחיי קיבל פן חיובי- זכיתי לטיפול מסור ביותר ויצאתי ממך רגועה לפחות לכמה ימים שאחרי...

עם כל הסקפטיות שלי, מטיפול לטיפול הצלחתי להשתכנע שמשהו כאן באמת עובד. כבר בטיפול העשירי יכולתי לדרג בטבלה רמות כאב נמוכות יותר, והנתונים לא משקרים. החלטתי להמשיך איתך לעוד כמה מפגשים (מעבר למה שהמחקר מחייב) כדי לשמר את ההצלחה שהשגתי בזכותך (למרות שאת מתעקשת שזה בזכות הרפלקסולוגיה...).

אני ובעלי מודים לך מאוד. אני אולי עכשיו לקחתי קצת הפסקה מהטיפולים אבל בעלי ימשיך לבוא בשביל הכאבי גב... ומתישהו אני בטוחה שנתחלף ותורי יגיע שוב.  

תודה מכל הלב,

עם המון הערכה,

אורית

למיכל בעלת מגע הפלא!

תודה לך על הרוח הטובה ועל ידי הזהב.

מכל טיפול אני יוצאת ממך מרחפת ושמחה, וזאת בשל המגע המקצועי, החם והאוהב.

הבעיות שאיתן הגעתי אליך, הן במערכת העיכול והן במערכת העצבים, השתפרו וההרגשה נפלאה. אני תמיד יוצאת ממך שמחה ואופטימית. המגע שלך הוא כמו מטה קסם. תודה לך!

מחכה בקוצר רוח לטיפול הבא!

רינה. 

מיכל יקרה,

תודה על המילים החמות, המלטפות

כמו מגע היד שלך בכף רגלי

סוג של מגע כמו כל פעם מחדש פוגש דרך כף הרגל , על כל חלקיה הייחודיים, את האדם כולו

בכבוד, ברגישות , בנתינה והתמסרות

שאיפשרו לי, בתקופה מאד לא שקטה, לנוח, לסמוך, להרפות, להירגע ולו לשעה קלה

(שאני מניחה שמשאירה את חותמה לעוד שעות,ימים שלאחרי שעת הטיפול)

הערכתי ותודותי בתום כל שעה שכזו היו מכל הלב

זו היתה זכות להיות מטופלת שלך ואני מניחה שעוד אשוב

שימשיך לך ביכולות הסגוליות שלך

להתראות, עדנה

שמי א., בן 42 מאזור המרכז, איש עסקים.

אני סובל מפריצת דיסק חוליות תחתונות מזה 23 שנים ומטופל אצל מיכל ברפלקסולוגיה, בטיפול קבוע

(אחת לשבועיים).

אני מקבל טיפולים רפלקסולוגים מזה שנים רבות, במקומות הטובים ביותר בישראל ובעולם.

מיכל היא ללא ספק המטפלת ברפלקסולוגיה הטובה ביותר שפגשתי אי פעם.

מיכל יסודית, עדינה ומקצועית מאוד. היא בונה תוכנית טיפולים מסודרת ומנהלת מעקב צמוד על התפתחות הטיפול והתגובה שלי מטיפול לטיפול. מעבר לכך שהטיפול הוא מהנה ביותר, מרגיע ומשחרר, הוא גם מניב תוצאות עקביות של הקלה בעומס על החוליות התחתונות וכאבי הגב הכרוניים מהם אני סובל.

להתראות בטיפול הבא!

א.

bottom of page